بازی Smash Bros Ultimate سریع ترین فروش را در تاریخ نینتندو داشته

به گزارش وبلاگ آشپزی، جدیدترین شماره مجموعه بازی های اسمش یعنی Super Smash Bros Ultimate در مقایسه با سایر بازی های نینتندو، سریع ترین میزان فروش را در تاریخ این شرکت داشته است. نینتندو در خبری اعلام نموده که این اثر از زمان انتشار خود در تاریخ 7 دسامبر 2018 پیروز شده تا 12.08 میلیون نسخه فروش داشته باشد. مبنی بر گفته شونتارو فوروکاوا، مدیر عامل نینتندو، این بازی سریع ترین فروش اولیه را بین کنسول های خانگی این شرکت داشته است.

بازی Smash Bros Ultimate سریع ترین فروش را در تاریخ نینتندو داشته

بازی Smash Bros Ultimate در ژاپن این توفیق را داشت که تنها در چهار هفته، رکورد فروش محبوب ترین بازی این مجموعه را پشت سر بگذارد.

فوروکاوا به سرمایه گذاران شرکت چنین گفت: جدیدترین بازی سری Super Smash Bros همانند یک گردهمایی بزرگ از افرادی است که تا به حال در زندگی خود به بازی های نینتندو دسترسی داشته اند. در نتیجه، از آنجایی که افراد زیادی از گروه های سنی مختلف مشغول تجربه Super Smash Bros هستند، شاهد تغییراتی در جامعه آماری مشتریان خود هستیم.

نینتندو سوییچ تا خاتمه سال اقتصادی گذشته پیروز شده بود تا 32.7 میلیون کنسول به فروش برساند. با اینکه این رقم کم تر از آن چیزی است که نینتندو مد نظر داشت، اما از سمتی دیگر بازی های انحصاری این شرکت فروش بسیار زیادی را تجربه نموده اند.

مدیر عامل نینتندو هم چنین در این مراسم یک نمودار ماهیانه از مجموع فروش بازی های Splatoon 2، Mario Kart 8 Deluxe، Super Mario Odyssey و The Legend of Zelda: Breath of the Wild را به نمایش گذاشت.

طبق گفته فوروکاوا، فروش هر بازی در ماه با سرعت معقولی ادامه یافته و در خاتمه سال، این رقم به بالاترین میزان خود رسیده است. این موضوع حاکی از این است که مشتریان نینتندو همیشه در حال افزایش هستند و انحصاری های کنسول سوییچ، حتی پس از گذشت ماه ها از انتشارشان، هنوز عملکرد فوق العاده ای در زمینه فروش دارند.

منبع: Game Industry.biz

منبع: دیجیکالا مگ

به "بازی Smash Bros Ultimate سریع ترین فروش را در تاریخ نینتندو داشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی Smash Bros Ultimate سریع ترین فروش را در تاریخ نینتندو داشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید