بازداشت 3 متهم در پرونده فوت دانش آموزان یزدی در گرجستان

به گزارش وبلاگ آشپزی به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، علی اکبر شمس گفت: پس از دستور مستقیم دادستان کل کشور به دادستان یزد جهت پیگیری، بلافاصله بعد از تشکیل پرونده(برای دست اندرکاران اعزام دانش آموزان به گرجستان) اقدامات قانونی پیگیری گردید.

بازداشت 3 متهم در پرونده فوت دانش آموزان یزدی در گرجستان

وی از تحقیق کامل از خانواده ها و اولیاء دم و شهود و مطلعین در محل حادثه اطلاع داد و اضافه کرد: فیلم صحنه جرم مطالبه و آنالیز گردیده است تا ابعاد دقیق حادثه روشن گردد.

این مقام قضائی توضیح داد: چون بیم جرائم مالی و سود جویی در این اعزام دانش آموزان متصور بود، حسابهای بانکی متهمین نیز مسدود گردیده است.

وی با اشاره به لزوم برخورد با عوامل تأسیس نماینده آموزشگاه های ورزشی که نظارت لازم را بر مجموعه خود اعمال نمی نمایند ابراز داشت: قرار نظارت قضائی مبنی بر جلوگیری از هر گونه اردوی این باشگاه ورزشی که اقدامات غیر قانونی اخیر در حوزه آن انجام گردیده بود، صادر و ابلاغ گردیده است.

این مقام قضائی به اقدامات قضائی از طریق مدیر کل بین الملل قوه قضائیه و وزارت خارجه اشاره نمود و گفت: مقدمات انتقال اجساد جان باختگان به کشور فراهم گردیده است و از دفتر نمایندگی وزارت خارجه در یزد هم خواسته گشت پیگیری را به عمل آورد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد خاطر نشان کرد: این اطمینان به خانواده های دانش آموزان داده خواهد گشت که دستگاه قضائی استان، حامی آنان خواهد بود و تا سرانجام رسیدگی به ابعاد این موضوع و برخورد با مسببین این حادثه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد نکرد و در کنار خانواده ها خواهد ماند.

منبع: mehrnews.com

به "بازداشت 3 متهم در پرونده فوت دانش آموزان یزدی در گرجستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت 3 متهم در پرونده فوت دانش آموزان یزدی در گرجستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید