اهواز، داریوش یزدی: پارس جنوبی یکی از تیم های خوب و قابل احترام است، به سه امتیاز این دیدار احتیاج مبرم داریم

به گزارش وبلاگ آشپزی، داریوش یزدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: پارس جنوبی یکی از تیم های خوب و قابل احترام است.

اهواز، داریوش یزدی: پارس جنوبی یکی از تیم های خوب و قابل احترام است، به سه امتیاز این دیدار احتیاج مبرم داریم

به گزارش وبلاگ آشپزی از اهواز, داریوش یزدی در نشست خبری پیش از دیدار تیم های استقلال خوزستان و پارس جنوبی جم در هفته نهم لیگ برتر گفت: قبل از اینکه راجع به بازی صحبت کنم. به خاطر روز تربیت بدنی و ورزش و نیز مدال های رنگارنگ بچه های معلول و جانباز کشورمان در بازی های پاراآسیایی تبریک می گویم. پارس جنوبی یکی از تیم های خوب و قابل احترام سال گذشته است و در آن مسابقات نتایج خیلی خوبی گرفته بود و پدیده لیگ شد. سال جاری قضیه این تیم متفاوت شده است.

وی ادامه داد: پارس جنوبی تیم بسیار خوبی است، اما نتایج خوبی کسب ننموده است. نقاط ضعف و قوت پارس را شناسایی نموده ایم و امیدوارم فردا بتوانیم از آنها استفاده کنیم. ما به دنبال سه امتیاز بازی هستیم و به آن احتیاج مبریم داریم تا شرایط خود را در جدول بهبود بخشیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره شکست 6 بر صفر این تیم مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: در دریافت گل، یک یا دو بازیکن یا یک خط به تنهایی مقصر نیست، بلکه مجموعه تیم می تواند مقصر باشد. در دیدار مقابل تراکتورسازی، دفاع تیمی مشکل داشت. کارهای زیادی انجام دادیم و امیدوارم بچه ها به سرعت به زمان پیش از دیدار با تراکتورسازی برگردند. ما پیش از این دیدار در مجموع 6 گل خوردیم و این نشان می دهد مجموعه دفاعی تیم، عملکرد خوبی داشته است. در آن مسابقه، اتفاقاتی سوای مسائل فنی رقم خورد که صحبت راجع به آن خیلی جایز نیست. مطمئن باشید استقلال خوزستان در آینده بهتر از این خواهد شد و این نتایج به خاطر جوانی تیم ماست که احتیاج به گذشت زمان دارد.

یزدی با بیان اینکه مربیان همیشه برای چالش های پیش رو در فوتبال، نگرانی های خاص خود را دارند، اظهار داشت: هفته به هفته با چالش های گوناگونی دست و پنجه نرم می کنیم. زمانی که مربیان از نقاط ضعف و قوت صحبت می نمایند، به نقاط ضعف و قوت تیم خود و نیز تیم حریف اشاره می نمایند. مطمئن باشید اگر دست روی دست بگذاریم، نقاط ضعف بیشتر می گردد. ما کار می کنیم و با پتانسیلی که از بازیکنان می شناسیم، نوید می دهم که تیم ما در هفته های آینده بهتر می گردد. تیم ما هنوز آن نمره مد نظر ما را ارائه ننموده و می تواند به آن برسد.همچنین ما درصدد جذب بازیکن هستیم و اگر بازیکنی باشد که به ما یاری کند، می توانیم او را جذب کنیم. چون لیست ما جای خالی دارد. گزینه هایی در این زمینه داریم و می خواهیم بهترین آنها را انتخاب کنیم. باز هم می گویم تیم ما از لحاظ پتانسیل خیلی بیشتر از آن است که تاکنون از خود نشان داده است.

وی درباره استعفای امیر سلطانی از مدیرعاملی باشگاه استقلال خوزستان گفت: استفعای مدیریت ارتباطی به من ندارد. این تغییرات بالاتر از سطح مربی و در سطح مدیریت است. اگر این تغییر درباره بازیکن و کادر فنی بود، پاسخ می دادم. امیدوارم این اتفاق، مثبت باشد و مسائل پیش روی خود را با این تغییرات رفع کنیم. باشگاه با مسائلی روبرو است. همچنین باید ببینیم نفر بعدی چه پتانسیل و توانایی هایی دارد. مسجدی (سرپرست باشگاه استقلال خوزستان) فردی موجه و توانا در ورزش است و می تواند به تیم یاری کند. امیدوارم با درایت مسجدی، این اتفاق رخ بدهد.

سرمربی تیم استقلال خوزستان در این باره که چرا فردی از باشگاه، اشتباهات داوری علیه تیم استقلال را پیگیری نمی کند، گفت: تغییرات مدیریتی باعث شد کارهای ما متوقف گردد. این پیگیری ها باید انجام گردد. ما نفرات کمی داریم و باشگاه باید نفرات بیشتری را برای کارهای متفاوت استخدام کند. با مدیران باشگاه حرف زدیم و چالش را شناسایی کردیم. باشگاه باید پیگیر موضوع باشد و فردی برای پیگیری این اشتباهات به خدمت بگیرد. در مسابقاتی که داشتیم، از داوری ها لطمه خورده ایم. به خصوص در دیدار مقابل صنعت نفت (که با پیروزی 5 بر 2 صنعت نفت انتها یافت). در این دیدار به وضوح از داوری لطمه خوردیم و کسی هم پاسخگو نبود.

یزدی با اشاره به مراجعه خود به فدراسیون فوتبال برای پیگیری اشتباهات داوری علیه آبی های خوزستانی گفت: مدتی پیش به فدراسیون فوتبال و کمیته داوران مراجعه کردم و غیاثی و عسکری، خیلی محترمانه و با آغوش باز از نقدها استقبال کردند. فیلم بازی را گذاشتند و به آنها نشان دادم که تمام اشتباهات داور به ضرر ما بود. افراد حاضر در این جلسه نیز بر این مورد صحه گذاشتند. کارشناس داوری نیز در این نشست حاضر بود و دو نمره از نمره ای که ناظر داوری به داور مسابقه داده بود، کم کرد. با توجه به آیتم های پخش شده در فیلم، داور ضعیف قضاوت کرد. قضاوت ضعیف داور از نظر آنها، یعنی اینکه اشتباهات به سمت تیم مقابل گرایش داشت. مسبب اصلی آن پنج گل، داوری بود.

وی در مورد ورود بانوان به ورزشگاه آزادی برای دیدار تیم های ملی ایران و بولیوی توضیح داد: وقتی این خبر را شنیدم، خیلی خوشحال شدم. بانوان می توانند مادر یا خواهر من باشند. حضور خواهر من در ورزشگاه، جای خوشحالی دارد. بانوان نیمی از جامعه را تشکیل می دهند. درباره این موضوع در استان خوزستان نیز صحبت شده است. عده ای که راجع به این موضوع صحبت می نمایند و می گویند که ورود بانوان منع دارد، تنها به دنبال موارد منفی هستند. آنها افکار منفی خود را به جامعه انتقال می دهند، در صورتی که جامعه ما اینگونه نیست. منع ورود بانوان در چند سال اخیر، به مسائل ورزشگاه ها اضافه نموده است. اگر آنها در ورزشگاه ها حاضر شوند، جوانان با حُجب و حیا، رفتارهای خشونت آمیز خود را کاهش می دهند.

جدول رده بندی لیگ برتر

به گزارش وبلاگ آشپزی, این دیدار تیم های استقلال خوزستان و پارس جنوبی ساعت 17 فردا (جمعه) در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اهواز، داریوش یزدی: پارس جنوبی یکی از تیم های خوب و قابل احترام است، به سه امتیاز این دیدار احتیاج مبرم داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهواز، داریوش یزدی: پارس جنوبی یکی از تیم های خوب و قابل احترام است، به سه امتیاز این دیدار احتیاج مبرم داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید