افتخاری دیگر از دانش آموزان ایرانی در مسابقات جهانی علوم و اختراعات کره جنوبی 2019

به گزارش وبلاگ آشپزی، دبیر علمی چهارمین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا با اشاره به درخشش دانش آموزان ایرانی در مسابقات جهانی علوم و اختراعات کره جنوبی 2019 گفت: دانش آموزان ایرانی در این مسابقات در حوزه های علوم اعصاب، فیزیک، شیمی، ریاضی و کامپیوتر پیروز به دریافت مدال های مختلف شدند.

افتخاری دیگر از دانش آموزان ایرانی در مسابقات جهانی علوم و اختراعات کره جنوبی 2019

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ آشپزی، به نقل از دبیرخانه چهارمین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا مهدی رشیدی دنیا، دبیر علمی چهارمین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا درباره مسابقات دنیای علوم و اختراعات کره جنوبی 2019 اظهارداشت: این مسابقات با حضور بیش از 13 کشور در روز های 18 تا 22 اکتبر و با حمایت علمی دانشگاه KIST که یکی از 40 دانشگاه برتر دنیاست، در کره جنوبی برگزار گردید.

وی اضافه کرد: در حاشیه این مسابقات مدال آوران جشنواره ملی ابن سینا در مسابقات دنیای اختراعات کره جنوبی 2019 با جناب شبستری سفیر ایران در این کشور دیدار و مورد تقدیر قرار گرفتند.

وی درباره مقام ها و مدال های دانش آموزان اضافه کرد:

نسترن عابدی در گروه علوم اعصاب مدال طلا و جایزه ویژه سازمان دانشمندان جوان اندونزی، مانوشا کیوانی نژاد در گروه علوم پزشکی مدال طلا و آرشا نیک سا در گروه فیزیک نیز مدال طلا را کسب کردند.

دبیر علمی چهارمین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا ادامه داد: مبینا قنبری مدال برنز و جایزه ویژه Scorlabs و مرکز مخترعین جوان تونس و علیرضا قدیمی دیپلم افتخار و مدال ویژه گروه کامپیوتر را کسب کردند.

رشیدی دنیا گفت: ارشیا محمد شفیعی و اعضای گروه مدال برنز گروه شیمی، علی داوری و اعضای گروه مدال برنز و رادین هادی و اعضای گروه دیپلم افتخار و مدال افتخاری مسابقه در گرایش شیمی را دریافت کردند.

چهارمین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا با حضور بیش از پنج هزار نفر از دانش آموزان، مربیان و مدیران مدارس سراسر کشور در تاریخ 12 و 13 اردیبهشت 98 در پردیس شمالی دانشگاه تهران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت آموزش و پرورش و سازمان های علمی دیگر برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افتخاری دیگر از دانش آموزان ایرانی در مسابقات جهانی علوم و اختراعات کره جنوبی 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتخاری دیگر از دانش آموزان ایرانی در مسابقات جهانی علوم و اختراعات کره جنوبی 2019"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید