اعمال احکام حقوقی جدید دانشجومعلمان با حقوق مردادماه

به گزارش وبلاگ آشپزی، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از اعمال احکام حقوقی جدید دانشجومعلمان با حقوق مرداد اطلاع داد.

اعمال احکام حقوقی جدید دانشجومعلمان با حقوق مردادماه

علی الهیار ترکمن در گفت وگو با وبلاگ آشپزی، درباره زمان صدور احکام حقوقی دانشجو معلمان و اعمال حداقل حقوق برای آنها اظهار کرد: نگارش آن آماده شده و با حقوق مرداد ماه اعمال می گردد.

وی اضافه نمود: تامین معوقات مربوطه نیز در دستور کار است.

به گزارش وبلاگ آشپزی، اواخر ماه گذشته سید جواد حسینی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش درباره اعمال حداقل حقوق دانشجومعلمان توضیحاتی ارائه داده و اظهارنموده بود: موضوع مشخص حقوق دانشجو معلمان در سال 1398با توجه به تغییراتی که در شیوه افزایش حقوق کارکنان دولت ایجادشده بود، در دستور کار وزارت آموزش و پرورش قرار داشت و این وزارت موضوع را از مبادی مختلف مورد پیگیری قرارداد تا به نتیجه نهایی رسید.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش اضافه نمود: حقوق دانشجو معلمان دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی بر اساس ماده (6) قانون متعهدین خدمت توسط وزارت آموزش و پرورش مشخص می گردد. این قانون به دلیل آن که هم عرض قانون مدیریت خدمات کشوری شرایط خاصی را برای مشخص حقوق دانشجو معلمان پیش بینی نموده است و باید در شرایط خاص و تعاریف خاص خودش مورد آنالیز و اقدام قرار می گرفت.

به گفته حسینی با اشاره به اینکه دانشجو معلمان از بدو پذیرفته شدن در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی به استخدام رسمی آزمایشی درآمده اند و کارمند محسوب می شوند، به همین علت این دانشجویان باید از تمامی شرایط مندرج در مصوبه افزایش حقوق بهره مند شوند لذا وزارت آموزش و پرورش تسری این شرایط را مورد پیگیری قرارداد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعمال احکام حقوقی جدید دانشجومعلمان با حقوق مردادماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعمال احکام حقوقی جدید دانشجومعلمان با حقوق مردادماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید