اعتراض پرسپولیس و درخواست برای تامین امنیت جانی در نشست هماهنگی بازی با سپاهان

به گزارش وبلاگ آشپزی، جلسه مدیران و هماهنگی پیش از بازی سپاهان و پرسپولیس برگزار گردید و با اعتراض جدی نمایندگان باشگاه پرسپولیس نسبت به شرایط پیش آمده همراه بود.

اعتراض پرسپولیس و درخواست برای تامین امنیت جانی در نشست هماهنگی بازی با سپاهان

به گزارش وبلاگ آشپزی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، نشست مدیران و هماهنگی پیش از بازی سپاهان - پرسپولیس شب گذشته با حضور نمایندگان سازمان لیگ، هیئت فوتبال اصفهان، نمایندگان دو باشگاه و عوامل برگزاری مسابقه برگزار گردید. این جلسه با توجه به اهمیت مباحث مطرح شده بیش از 100 دقیقه به طول انجامید در حالی که چنین نشست هایی ظرف 30 تا 40 دقیقه به خاتمه می رسد. مصطفی قنبرپور، حسین خبیری و پندار خمارلو نمایندگان پرسپولیس در این جلسه بودند.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس درباره این جلسه گفت: طبیعی است که امنیت جانی اعضای تیم فوتبال پرسپولیس، مهمترین بحث ما بود، در تمام جهان همین است. امنیت یک مسابقه مقدم بر همه چیز است. ما از زمان ورود به اصفهان شرایط مناسبی را پشت سر نگذاشتیم و اگر از همین حالا هم هیچ اتفاق خاصی روی ندهد باز هم شرایط عادلانه ای حاکم نبود. خواسته ما قبل از هر چیز این بود که به هر ترتیبی که خودشان می دانند امنیت و آرامش کامل بازیکنان ما در ساعات باقیمانده اقامت در هتل، انتقال از هتل به استادیوم، داخل استادیوم از لحظه ورود تا خروج و انتقال از استادیوم تا فرودگاه تامین باشد. نمایندگان محترم نیروی انتظامی و یگان ویژه هم قول مساعد دادند که با اتخاذ تدابیر لازم و در نظر دریافت اسکورت در اطراف اتوبوس، امنیت لازم برقرار خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اعتراض پرسپولیس و درخواست برای تامین امنیت جانی در نشست هماهنگی بازی با سپاهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض پرسپولیس و درخواست برای تامین امنیت جانی در نشست هماهنگی بازی با سپاهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید